Viešbutis

Apie mus

„Mabre Residence Hotel“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, šalia Šv. Onos bažnyčios. Iš viešbučio pėsčiomis per keletą minučių galima pasiekti centrinę miesto dalį. Unikalus 16 amžiaus restauruotas viešbučio pastatas išsiskiria savo architektūra ir primena čia kadaise buvusį vienuolyną. Uždaras viešbučio kiemelis visuomet patraukia lankytojų akį bei sukuria svečiams išskirtinį saugumo jausmą.

Viešbutyje „Mabre Residence Hotel“ yra 40 kambarių, pritaikytų šiuolaikinio keliautojo poreikiams ir atitinkančių 4 žvaigždučių įvertinimo standartą. Viešbučio svečiai gali naudotis nemokamu bevieliu internetu. Viešbutyje įrengta sauna ir baseinas su povandeninėmis srovėmis. Svečiai gali papusryčiauti, papietauti ar pavakarieniauti naujajame viešbučio bistronomique restorane „M13”. Restorane arba jo lauko terasoje kviečiame surengti vestuvių ceremoniją, švęsti gimtadienį, krikštynas, susiorganizuoti kolegų pasisedėjimą - ši vieta puikiai tinka bet kokiai progai.

Mūsų istorija

Ramybe privatumas autentika

Pirmą kartą pastatas paminėtas 1506 m. – Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Aleksandro rašte, kuriame kalbama apie stačiatikių metropolito sinodą, veikiantį name prie Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvės prie Polocko kelio ir netoli Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Rūmų. Manoma, kad tai buvo pirmoji stačiatikių metropolito būstinė Lietuvoje. Apie 1609 m. cerkvė su visais pastatais perėjo Lietuvos unitų metropolito nuosavybėn. Unitai čia šeimininkavo iki 1805 m. Jų iniciatyva buvo pastatyti didieji metropolito rūmai. Dabar šioje vietoje yra pagrindinis viešbučio „Mabre Residence Hotel" pastatas. Iki pat II-ojo pasaulinio karo pastate gyveno Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvės dvasininkai, psalmininkai, patarnautojai. Po karo pastato paskirtis keletą kartų keitėsi. Sovietiniais metais viename jo korpuse buvo gyvenamosios patalpos, o kitas buvo apleistas, nenaudojamas. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, pastatai grąžinti stačiatikių Katedros bendruomenei. Tuo metu pastatų būklė buvo kritinė. Iš dviejų pastatų buvo telikę pamatai. Komplekso atstatymo darbai baigti 1995 m. lapkritį. Tais pačiais metais viešbučio „Mabre Residence Hotel" pastato Maironio g.13 kompleksas pripažintas gražiausiai sutvarkytu visame Vilniaus senamiestyje.

Viešbučio kambariai

Vienvietis kambarys (Single)

patogus ir kompaktiškas kambarys skirtas vienam asmeniui.

Standartinis kambarys (Double)

kambarys dviem svečiams, kuriame yra viena didelė dvigulė arba dvi atskiros lovos. Kambarys yra idealus pasirinkimas poroms, draugams ar verslo keliautojams, kuriems reikalingas patogus apgyvendinimas.

Standartinis kambarys (Twin)

kambarys dviem svečiams, kuriame yra viena didelė dvigulė arba dvi atskiros lovos. Kambarys yra idealus pasirinkimas poroms, draugams ar verslo keliautojams, kuriems reikalingas patogus apgyvendinimas.

Geresnis dvivietis kambarys (Superior)

erdvesnis kambarys su daugiau patogumų. Geresnieji kambariai yra viršutiniuose aukštuose ir iš jų atsiveria gražesnis miesto vaizdas nei standartiniuose kambariuose.

Suite room

King size bed, Air conditioner, Baby cot allowed, Bathrobes and slippers, Combined bathtub with shower, Cable TV, Coffee & tea facilities, Convertible sofa, WI-FI, Hair dryer, Minibar, Safe, Sitting area, Writing desk

Rezervuokite kambarį
O mes pasirūpinsime viskuo kitu
Dažnai užduodami klausimai

Ar registratūra dirba visą parą?

Taip, registratūra dirba visą parą.

Kaip arti pagrindinių lankytinų objektų yra viešbutis?

Mabre viešbučio lokacija – senamiestis, tad dauguma lankytinų vietų yra šalia viešbučio.

– Vilniaus Katedra – 500m.
– Vilniaus Rotušė – 600m.
– Vilniaus oro uostas – 6 km.
– Bernardinų sodas – 350m.
– Dievo Motinos Ėmimo į Dangų katedra – 50m.
– MO Muziejus – 1,2km.

Ar taikomi miesto mokesčiai?

Taip. Taikomas 1 euro miesto mokestis suaugusiam svečiui už naktį.

Ar galite suorganizuoti transportą iki oro uosto?

Taip, viešbutis teikia transporto užsakymo paslaugas.

Kiek kainuoja parkingas?

Viešbučio svečiams yra taikomas 12 eurų mokestis už automobilio parkavimą parai.

Ar galima apsistori su gyvūnais?

Viešbučio svečiai gali apsistoti su gyvūnais už papildomą 14 eurų mokestį parai.

Rezervacija

Pasirinkite, ką norite rezervuoti

Restorano rezervacija