Gegužės 19 d. atsidaro M13 restoranas

Gegužės 19 d. atsidaro M13 restoranas

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Gegužės 19 d. vėl atveriame mūsų restorano M13 duris. Restorano atmosfera puikiai tinka vakarienėms, verslo pietums, šeimos susibūrimams ar bet kokioms ypatingoms progoms.

Atnaujinome meniu kuriame gausu naujų ir novatoriškų patiekalų, kurie paliks įspūdį ir sužavės jūs, bei jūsų draugus. Mūsų naujajame meniu rasite nuo gurmaniškų užkandžių iki sofistikuotų pagrindinių patiekalų ar stulbinančių desertų. Visam gaminam maistui naudojame tik šviežiausius ir aukščiausios kokybės ingredientus, siekiame kad kiekvienas patiekalas būtų kulinarinis šedevras. Šiemet pristatome ne tik maisto naujienas. Paruošėme kruopščiai išdirbtą gėrimų meniu, kuriame kokteiliai gaminami iš vietinių gėrimų ir iš ypatingų ingredientų.

Siūlome ne tik prabangias vakarienes restorane, bet ir erdves renginiams, konferencijoms. Mūsų komanda yra pasiryžusi suteikti visas reikalingas paslaugas aptarnauti jūsų renginį ir sukurti malonią patirtį.

Sekite mus socialiniuose kanaluose, kad gautumėte naujienas apie mūsų specialius pasiūlymus ir renginius. Nepamirškite rezervuotis staliuko ateičiai, kad galėtumėte mėgautis ypatingomis vakarienėmis.

Rezervacija

Pasirinkite, ką norite rezervuoti

Restorano rezervacija